אריזות מאושרות מזון - ממותגות ומעוצבות

בשנים האחרונות חלה עלייה משמעותית בפתיחת עסקי מזון קטנים המבקשים לספק את מוצריהם לקהל רחב ומגוון באמצעות משלוחים בכל הארץ, וכך גם אצל עסקים קיימים ורשתות. המחסום העיקרי בעבר היה העלויות הגבוהות שנבעו מהצורך בהזמנת כמויות גדולות, אך כיום עם היכולת להזמין אריזות מאושרות מזון גם בכמויות קטנות. 
במאמר זה תוכלו לקרוא על אריזות ממותגות מאושרות מזון, העונות על הצרכים החדשים של עסקי המזון.

מהן אריזות מאושרות מזון

אריזות מאושרות מזון הן אריזות שניתן לאחסן בהן מזון לתקופות זמן שונות, והחומר ממנו עשויה האריזה הוא באיכות גבוהה ואינו פוגע באיכות המזון.
אריזות אלו משמשות תחומי מזון רבים וניתן לראותן בסופרמרקט, במשלוחי מזון, בעסקים קטנים המייצרים מוצרי מזון ייחודיים ועוד, החל מאריזות פיצה ועד מארזים גדולים הכוללים תתי אריזות.

היתרונות באריזות ממותגות למוצרי מזון

בשנים האחרונות עם העלייה בתרבות משלוחי המזון, האריזה מקבלת חשיבות גבוהה מאוד בחוויית הלקוח ובשמירה על איכות המנה ואופן הגעתה. להלן היתרונות השונים וחשיבותם בתחום אריזות ממותגות מאושרות מזון:
  • אריזה מאושרת מזון עשויה מחומר עמיד מספיק כדי לשמור על המזון המאוחסן בה. בתכנון נכון של האריזה, יש לקחת בחשבון את אופי המזון (נוזל / מוצק / מעורב), את גודלו, את האופן בו הוא אמור להיות מוגש ללקוח וכדומה. ככל שהמארז מתאים יותר למנה או למוצר, הוא יגן עליהם טוב יותר במהלך השינוע ויעביר את חוויית המטבח המוקפדת עד להגעת המשלוח ופתיחתו.
  • אריזה ממותגת משאירה אצל הלקוח רושם ראשוני, ולאחר פתיחתה וצריכת המוצר, הרושם יישאר והלקוח יזכור אתכם היטב, ובסבירות גבוהה יחזור להזמין בעתיד. עם אריזה ממותגת כבר מרגע קבלת המארז הלקוח מרגיש אתכם ואת העסק שלכם ומארז מוקפד מעלה את ההרגשה של אוכל וחוויה מוקפדים.

אריזות לתחום המזון בכמויות קטנות

בעלי עסקים קטנים או מתחילים, לרוב מעדיפים לרכוש אריזות מזון שאינן ממותגות בגלל ההנחה הרווחת שרכישת אריזות מזון ממותגות מחייבת הזמנת כמויות גדולות. מכיוון שהעסק בתחילת דרכו, אחד הפתרונות הפופולריים הוא אריזה גנרית משולבת מדבקה ממותגת הניתנות לרכישה בחבילות קטנות מחנויות ייעודיות.
בגלל התפתחויות טכנולוגיות בתחום האריזות, ניתן היום לספק כל כמות של אריזות ממותגות, במחירים מצוינים. כך, תוכלו עוד בתחילת הדרך שלכם כבר למתג אותו ולספק ללקוחותיכם חוויה באיכות מקסימלית.

אריזות מזון ואיכות הסביבה

אחד היתרונות הגדולים של אריזות קרטון ממותגות, הוא היכולת להפריד את האריזות ולמחזר אותן. צו השעה הוא בסימן של הפחתת פסולת ורצון למיחזור, והשאיפה לכך היא גם אצל הלקוחות וגם אצל בעלי העסקים. הבחירה באריזות קרטון מתאימה לכך במיוחד.
קרטון איכותי לא יפגע באיכות המוצר וניתן לעצב אותו ולמתג אותו באופנים רבים, כך שהוא יתאים בדיוק למוצר שלכם, וגם תוכלו להיות שקטים שניתן למחזר אותו.

מפעל שמייצר אריזות קרטון מעוצבות בתחום המזון

אם בעבר התפשרתם על אריזות "כמעט" מדויקות,  "כמעט" מעוצבות, "כמעט" ברוח העסק שלכם, היום אין שום סיבה להתפשר, לעסקים קטנים וגדולים כאחד.
בקרטוני תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי להתאמת אריזת הקרטון למוצרים שלכם – הגודל, הצורה, אופן הפתיחה, המיתוג וההשבחות השונות – גם כאשר מדובר בכמויות קטנות ומבלי להתפשר על אף מאפיין.
מפעל קרטוני פועל כבר שנים רבות ומתמחה גם בייצור אריזות קרטון מעוצבות לתחום המזון. 
צרו קשר עם צוות היועצים שלנו ונסייע לכם במציאת האריזה המתאימה עבורכם מתוך הקטלוג הרחב שלנו. הצעת המחיר המנצחת תפתיע אתכם.

 
זקוקים למידע או להצעת מחיר?
נשמח לענות על כל שאלה.
התקשרו אלינו: 08-9153395
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בזריזות: