אריזות אקולוגיות מעוצבות - צו השעה לשנת 2022

השמירה על הסביבה הפכה לנושא חם מאוד המקבל ביטוי בפורומים רבים – מדיניים, עסקיים, בינלאומיים, חינוכיים ועוד. הדיונים נעים סביב הצורך במציאת פתרונות ברי יישום בחברה, בעיקר לצורך צמצום פסולת והגברת אפשרויות המחזור של חומרים והשימוש החוזר בהם.
במאמר זה נדבר על ייצור אריזות מעוצבות אקולוגיות ועל הערך המוסף שהן יכולות לתת למותג שלכם.

למה אריזה אקולוגית?

המודעות למחזור חומרים ולשימוש חוזר עלתה בשנים האחרונות בעקבות פעילות ענפה של ארגונים בינלאומיים למען איכות הסביבה, אשר כמויות הפסולת הבלתי נתפסות ברחבי העולם, הביאו אותם לפעול בנושא.
התחום העסקי היצרני יכול להשפיע מאוד בכל הקשור לחינוך אקולוגי, כיוון שהוא זה שיכול להוביל את השינוי. משמע, אם המפעלים היצרניים יחליטו לעשות שימוש בחומרים יותר ידידותיים לסביבה, הן מבחינת המוצר עצמו והן מבחינת האריזה שלו, הצרכנים יוכלו להמשיך את הפעילות בכך שידאגו למחזר או לעשות שימוש חוזר בצורה קלה יותר.
וכך אנו מגיעים לאריזה האקולוגית. אחד החומרים המוכרים ביותר בתחום האריזות הוא הקרטון. לשמחתנו הקרטון הוא חומר טבעי שגם ניתן למחזור או לשימוש חוזר, וישנן גם אריזות העשויות קרטון ממוחזר שכבר עבר תהליך מחזור.
בגלל המודעות הגבוהה למצב הסביבה, חברות יצרניות העושות שימוש באריזות אקולוגיות או ידידותיות לסביבה, לעיתים מקבלות עדיפות על פני חברות שלא עושות זאת. התוצאה היא ערך מוסף גם לחברה, גם ללקוח הסופי ויותר מכך – לכדור הארץ.

איכות של אריזות אקולוגיות

כאשר אתר מתחילים תהליך של ייצור אריזות למוצרים שלכם, הגיוני שתשאלו את עצמכם האם איכות החומרים של אריזות אקולוגיות זהה לאלו של אריזות שאינן אקולוגיות.
אתם יכולים להיות רגועים – האיכות אינה נופלת מזו של אריזות שאינן אקולוגיות כאשר משווים חומר לחומר. כלומר, קרטון ממוחזר יהיה איכותי כקרטון שעוד לא עבר תהליך מחזור.
עובדה זו היא חשובה שכן אתם יכולים להיות בטוחים שהבחירה שאתם עושים גם תתן לכם את התוצאה שרציתם מבחינת האריזה עצמה, וגם תיחשבו לחברה שערך השמירה על הסביבה וצמצום הפסולת חשוב לה.

האם אפשר לייצר אריזות מעוצבות אקולוגיות?

בוודאי!
קרטון הוא חומר שניתן להכין ממנו מגוון ענק של אריזות בצורות שונות ואנו בטוחים שתוכלו למצוא את הפתרון הנכון לכם.
תהליך ייצור אריזות מעוצבות אקולוגיות מתחיל בסטודיו לעיצוב גרפי המתמחה באריזות. הביאו את הדרישות שלכם ואת הקווים המנחים של המותג שלכם, ובתום עבודתו של המעצב תקבלו קובץ פריסה. ההדפסה על גבי משטחי הקרטון תהיה בדיוק לפי הצורך של המותג שלכם.
את הקובץ העבירו למפעל האריזות ולאחר זמן קצר תוכלו לקבל כבר דוגמה לאריזה המעוצבת שלכם. לאחר שתאשרו את הדוגמה, הייצור יחל ובסופו של התהליך אתם תקבלו את האריזות האקולוגיות המעוצבות עבור המוצר שלכם.
רוצים להתייעץ? אנחנו כאן בשבילכם. צרו עמנו קשר באמצעות הטופס הקצר ונציג מטעמנו יחזור אליכם עם כל המידע הנדרש.
 
זקוקים למידע או להצעת מחיר?
נשמח לענות על כל שאלה.
התקשרו אלינו: 08-9153395
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בזריזות: