אריזות מעוצבות בכמויות גדולות - באיכות ללא תחרות ובמחיר מפתיע

ייצור תעשייתי של מוצרים הנארזים באריזות מעוצבות, דורש גם אופי מסוים של אריזות. אילו תעשיות עושות שימוש באריזות מעוצבות בכמויות גדולות, ולמה צריך לשים לב כאשר מייצרים כמות גדולה של אריזות? המשיכו לקרוא.

מי צריך אריזות מעוצבות בכמויות גדולות

אריזות מעוצבות משמשות לרוב עסקים המבקשים להפיץ את מוצריהם באריזה ייעודית. לרוב מדובר בעסקים המייצרים מוצרים בכמויות גדולות ובייצור תעשייתי, המופצים לקהל רחב מאוד, מקומי או בינלאומי. להלן כמה דוגמאות לתחומים בהם נדרשות אריזות מעוצבות בכמויות גדולות:
  • קוסמטיקה
  • תרופות
  • אופנה
  • מזון
  • אלקטרוניקה
אחד המאפיינים של אריזות המיוצרות בכמויות גדולות עבור מפעלים יצרניים, הוא שהאריזה צריכה להיות חלק ממערך הייצור, ועל כך נרחיב בהמשך.

עיצוב אריזות לייצור בכמות גדולה – למה לשים לב

ישנם כמה דברים שצריך לחשוב עליהם כאשר מתכננים ומעצבים אריזות לייצור בכמות גדולה.
אחד מהם הוא השילוב במערך הייצור – האריזה צריכה להיות מתוכננת כך שאופן הכנסתה לפס הייצור במפעל יהיה יעיל, וכן היא תהיה יציבה דיה כדי לעבור במכונות השונות. ישנם מפעלים בהם פעולת האריזה נעשית באופן ממוכן, וישנם כאלה בהם האריזה מתבצעת באופן ידני לצד מכונות הייצור. בכל מקרה – הפעולה צריכה להיות פשוטה ומהירה שכן מדובר בייצור תעשייתי.
עניין נוסף הוא בדיקת הדוגמה / מוקאפ – לאחר שנבחרה צורת אריזה מסוימת והסטודיו סיים להכין את העיצוב על פי הפרישה, מפעל ייצור הקרטונים מפיק אריזה לדוגמה, או בשמה המקצועי – מוקאפ. את הדוגמה יש לבחון היטב על מנת לוודא שאין טעויות כגון כתיב, צבע, נראות כללית, דיוק של הגרפיקה על גבי הקרטון ועוד. קחו בחשבון שאם יש טעות ולא בודקים היטב, הייצור יצא לדרך והטעות תחזור על עצמה על כל האריזות שיוצרו. טעות כזו עלולה לעלות כסף רב, במיוחד כשמדובר בכמויות גדולות ובגלל שיהיה צורך לייצר אותן מחדש, ואף יכול להיווצר עיכוב בכל תהליך הייצור של המוצר ובהפצתו.
תשומת לב מיוחדת יש לתת לאריזה עצמה כמובן – מכיוון שמדובר בכמויות גדולות המופצות לקהל רחב מאוד, האריזה צריכה להיות נוחה לתפעול. אמנם ישנן אריזות שמשמשות אך ורק לאריזת המוצר והן נזרקות לאחר הפתיחה, אך ישנן אריזות שממשיכים להשתמש בהן גם אחר הפתיחה. לכן, צריך לוודא שהן ממלאות את תפקידן.

בקרטוני תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי לגבי צרכי האריזות שלכם, וייצור אריזות מעוצבות בכמויות גדולות באיכות ללא פשרות. צרו קשר ונדבר.
 
זקוקים למידע או להצעת מחיר?
נשמח לענות על כל שאלה.
התקשרו אלינו: 08-9153395
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בזריזות: