אריזות מעוצבות בכמויות קטנות

כמויות קטנות של אריזות מעוצבות יכולות לתת מענה לצרכים ולקהלים שונים. הטכנולוגיות המתקדמות של מכונות הייצור וההדפסה מאפשרות לייצר כמות קטנה של אריזות (אפילו אריזה בודדת) ועדיין לשמור על מחירים משתלמים.
אז איך מייצרים אריזות מעוצבות בכמויות קטנות ולמי זה מיועד בעיקר?

מי צריך אריזות מעוצבות בכמויות קטנות

אריזות מעוצבות יכולות לשמש לצרכים שונים ובכמויות משתנות וישנם מגוון קהלים הזקוקים לייצור של אריזות כאלה בכמויות קטנות. להלן מספר דוגמאות:
  • לקוחות פרטיים: אדם המעוניין ליצור אריזה מקורית עבור מתנה ייחודית למישהו קרוב לו, אדם המעוניין ליצור אריזה מעוצבת למתנה קטנה עבור אורחים באירוע פרטי הנושאת את שם האירוע והתאריך (או כל מידע אחר), ועוד.
  • חברה קטנה או עסק עצמאי: המעוניינים בייצור מצומצם של אריזות לכמות קטנה של המוצר שלהם ואין להם צורך בכמויות גדולות בינתיים.

עיצוב אריזות לייצור בכמות קטנה

על מנת לעצב אריזה מומלץ לפנות לסטודיו לעיצוב גרפי המתמחה גם בעיצוב אריזות. עבור הסטודיו עבודת העיצוב לכמויות גדולות ולכמויות קטנות היא זהה. כלומר סביר להניח שעלות העיצוב תעלה לכם אותו הדבר בין אם תזמינו אחר כך אריזה אחת או 200 אריזות. 
אבל, אם חשוב לכם בכל זאת להעביר מסר מסוים למי שיקבל את האריזה מכם, כדאי להשקיע בעיצוב ולעשותו באופן מקצועי.

האם שווה לייצר אריזות בכמות קטנה

מבחינת עלויות, ייצור אריזות בכמות קטנה יעלה יותר פר אריזה, אבל הדבר ישתלם לכם כיוון שייצור בכמות גדולה גם ידרוש מכם לאחסן את התוצרים וכנראה שבסופו של דבר לא תצטרכו אותן בכלל כך שבעצם כאילו זרקתם כסף סתם. כמו כן אלו אריזות שלא תוכלו להעביר הלאה כי הן ממותגות ומותאמות לכם ולצורך הספציפי שלכם.
בעיקרון החשיבה צריכה להיות כזו שאם לדוגמה אתם חברה קטנה עם ייצור מועט של מוצרים, תוכלו לרכוש עכשיו כמות קטנה של אריזות, וכאשר תרחיבו את העסק תוכלו לרכוש כמויות גדולות יותר. הרי עיצוב האריזה כבר קיים.
 
זקוקים למידע או להצעת מחיר?
נשמח לענות על כל שאלה.
התקשרו אלינו: 08-9153395
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בזריזות: