ספוג למארזים בהתאמה אישית

אריזות משולבות ספוג ישירות מהמפעל

בהתאמה מושלמת, גם בכמויות קטנות
  • הגנה מירבית בשינוע
  • התאמה לדרישות מחמירות ותקנים
  • מראה יוקרתי
  • נוחות מקסימלית

תכנון וייצור - שלב אחר שלב

שירות מלא ברמה הגבוהה ביותר
את האריזות, הכוללות ספוג הגנה ייחודי החתוך במדויק לפי תשריט ממוחשב, אנו מייצרים גם בכמויות קטנות, בלוחות זמנים קצרים ובאיכות ללא פשרות.
הגעתם למפעל. אנחנו המקור. הכל נעשה כאן על ידי צוות מיומן עם עשרות שנים של מתן פתרונות למגוון רחב של תעשיות וצרכים.

בין אם מדובר בשילוח חד פעמי של מכונה גדולה ובין אם אתם מבקשים לדגם עבורכם מארז לשימוש יומיומי לציוד הנדרש - תכנון מארז מותאם אישית הכולל ספוג הנחתך במדויק לאביזרים הנדרשים הוא הפתרון עבורכם. שילוב של הגנה מלאה לציוד ונוחות תפעולית.

בגזרת המארזים תוכלו לבחור בין מארז עץ, קרטון או פלסטיק קשיח (מקטלוגים של יצרנים מובילים בעולם) ומבחינת ספוגי ההגנה תקבלו התאמה מלאה לציוד רפואי, אלקטרוני, צבאי ועוד באמצעות מבחר גדול של חומרי גלם המיועד לעמידה בעומסים משתנים, משלב יכולות אנטי סטטיות וכמובן התאמה לתקנים המובילים בתחום.

כמויות קטנות? בשמחה!

מבלי להתפשר על האיכות כמובן
ייצור מארזים משולבי ספוג בחיתוך מדויק היה בעבר נהוג רק בייצור סדרתי ובכמויות גדולות. כיום, עם התקדמות תהליכי הייצור ועם המכשור הקיים אצלנו אנו ערוכים לספק מענה גם ליחידות בודדות, במחירים הוגנים ובאיכות ללא פשרות.

בכל ייצור מארז אנו משתמשים בתהליכי תכנון מקצועיים, המתחילים בהבנת הצרכים והדרישות, ממשיכים לתכנון ממוחשב של המארז ועוברים דרך מכונת CNC המבצעת את החיתוך המדויק בספוגים. התוצאה היא מארז משולב ספוג המתאים בדיוק לצורך שלכם.

אתגר טכני? נסו אותנו!

אנחנו נהנים לספק מענה לדרישות מורכבות. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בכל שאלה.

כמה זה עולה? נפתיע אתכם...

נשמח לספק לכם הצעת מחיר מהירה אך לשם כך עלינו לשוחח ולהבין את הצרכים. הצוות המקצועי שלנו ינחה אתכם בשאלות הנדרשות וישמח לספק לכם הצעת מחיר בתוך זמן קצר.

ניסיון שעושה את כל ההבדל

צוות קרטוני משלב עשרות שנות ניסיון בתכנון וייצור מארזים מותאמים אישית משולבי ספוג. ביצוע פרויקטים מורכבים, הכרות עם עולם התקנים, העומסים, יצרני המארזים ויכולות התכנון והביצוע המתקדמות - כולם משתלבים לכדי מארז מדויק שעונה על הצרכים.

אנחנו נהנים לספק פתרונות מתקדמים לחברות הייטק, אופטיקה, יצרנים ובעלי עסקים קטנים כגדולים וגופים מובילים בתעשיה. באמצעות הידע שנצבר אנחנו יכולים לתת מענה מדויק, בזמן קצר ובמחיר הוגן, ללא קשר לכמות המארזים הנדרשת להפקה.

אם חווית שירות טובה, תשומת לב לפרטים הקטנים ביותר והכי חשוב - מארז איכותי - הם מה שחשוב לכם - הגעתם למקום הנכון. נשמח לשמוע מכם.

 
זקוקים למידע או להצעת מחיר?
נשמח לענות על כל שאלה.
התקשרו אלינו: 08-9153395
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בזריזות: